Interier

Nezařazené
Společenský dům, BruntálMZLU Brno zasedací místnost děkanátu agronomické fakultyMěstská knihovna a informační centrum, Horní BenešovRodinný dům StřeliceRodinný dům Brno - venkovKanceláře Eden Properity v objektu Eden, BrnoPenzion Belcredi, BrnoAdministrativní budova Kingspan a. s., Hradec KrálovéSpolečenský dům, BruntálLékařská fakulta MU Brno - rekonstrukce a modernizaceKnihkupectví Barvič a Novotný – oddělení hudebnin, BrnoBytový dům Staré Město

Potřebujete navrhnout veřejný interiér, hotel, restauraci, reprezentační a provozní prostory vaší firmy, případně si chcete zařídit bytový interiér? Zkušený architekt přizpůsobí návrh vašim požadavkům, pamatuje na vybavení, světelnou a zvukovou pohodu, kvalitní materiálové a konstrukční řešení. Poradí vám s celkovým funkčním a barevným řešením, bytovými doplňky, výběrem uměleckých děl, atd.

Nechte si zpracovat projekt u nás. V našem ateliéru vám navrhneme nadčasový interiér v originálním designu, charakterizovaný čistými tvary a kvalitními materiály. Hledáme nejlepší řešení, můžete očekávat poctivý a tvůrčí přístup.